Τρίτη 21 Ιουλίου 2015

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΣΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΩΝ!!!

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΩΝ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ,  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 18/7/2015
Ρουτίνα πλέον τα μετάλλια στις σκυταλοδρομίες!
Το Σάββατο 18/7/2015 στο πανελλήνιο πρωτάθλημα σκυταλοδρομιών...

που διεξήχθηκε στο Σχηματάρι, η ομάδα των Ν.Ανδρών  μας στα 4χ100μ , αποτελούμενη από τους Σταματόπουλο Γιάννη, Λεκκό Γιώργο, Τσιρούλη Γιώργο και Δαμίρη Τάσο, κατέκτησε το ασημένο μετάλλιο με επίδοση 42''31!
Η ομάδα των  Ν. Γυναικών μας στα 4χ100μ με τις Θεοδοσιάδη Κων/να, Τσιρούλη Μαρίνα, Θεοφιλίδου Ρέα και Βαρβάρα Ευαγγελία πήρε την 12η θέση με επίδοση  52''84, ενώ στα 4χ400μ Ν. Ανδρών η ομάδα με τους Τσιρούλη Γιώργο, Μούκα Γιώργο, Παπασταύρου Χαράλαμπο και Σκάρπα Κυριάκο  πήρε την 11η θέση με επίδοση 3'31''62.
Πολλά συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές και καλή επιτυχία  στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών –Γυναικών που θα διεξαχθεί το  επόμενο Σ/Κ 25-26/7 στο ΟΑΚΑ!